#1 2010-08-08 16:23:11

Sumetsu Nikori

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 13
Punktów :   

Zapisy

W tym wątku proszę o składanie swoich kart postaci.Postaramy się je odebrać jak najszybciej

Offline

 

#2 2010-09-05 01:43:24

 Matisso

http://iv.pl/images/62505841622763216794.png

15549247
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 3
Punktów :   
Kekke genkai: Mangekyou Sharingan
Wiek: 19
Wioska: Ex Kumo

Re: Zapisy

Imię- Madara
Klan- Uchicha
Kekke Genkai- Mangekyou Sharingan
http://img203.imageshack.us/img203/3425/mangekyousharingannnsuc.png
Wioska- Kumo Gakure no Sato
Ranga- Jounin (Bardzo Proszę)
Chakra-
Natura chakry- #Katon#, +Raiton+
Umiejętności-
Organizacja- Lider Akatsuki
Wiek- 19
Wygląd- Mam długie, czarne, proste włosy, jasną karnację. Mam 180cm wzrostu i ważę 80kg. Mam strój akatsuki.
Historia-  W czasach wielkiej wojny żył Uchicha Madara znakomity wojownik i przywódca klanu, posiadającego Sharingan. Walczył on z 1 Hokage Hishiramą. Tworzyli oni parę zaciętych rywali.
[…] Madara nagle zniknął, nikt nie wiedział gdzie się podział, a on ukrył się na granicy Konohy i Suny w jaskini. Jego wybranka Takemi Uchicha Spłodziła mu tam dwoje dzieci – Uchicha Meno i Uchicha Natsumi. Dzieci Madary poszły w jego ślady i postanowiły kontynuować jego dzieło i prowadzić dalej jego organizację zwaną Akatsuki. Meno i Natsumi kochali się nad życie, gdy nadszedł czas postanowili zrobić sobie dziecko. Nie przejmowali się kazirodztwem. Dla nich najważniejsze było wydać potomka klanu. I tak się stało w tej samej jaskini Natsumi urodziła synka. Nazwali go na cześć ich ojca Madara.
[…] Madara rozwijał się, szkolił i uczył w centrum Konochy . Ale jak kazał mu ojciec nie ujawniał jego sekretu, którym było należenie do klanu uchicha. Swoje prawdziwe ja ujawniał tylko kiedy szedł do jaskini trenować. Madara rósł w siłę, wspinał się po szczeblach awansu. Jak miał 19 lat skończył Akademię, jako 16-latek był już Chuninem, a gdy osiągnął 19 lat został mianowany na Jounina. Wtedy jego ojciec powiedział mu całą prawdę o Konosze o klanie Uchicha i o dopuszczonych się herezjach. Madara od razu zapałał rządzą zemsty, dołączył do organizacji jego dziadka. Razem z rodzicami chodził na różne wyprawy i misje.
[…]  Uchicha Madara dostał zlecenie na zabicie 6-ogoniastego bijuu. Walczył zacięcie jednak jego umiejętności nie były wystarczająco rozbudowane i potężne aby pokonać bestie. Na w pół przytomny wrócił do domu, do owej jaskini którą przerobiono na kryjówkę Akatsuki.
[…] Po 2 dniach obudził się pełen sił, ale nie czuł się dobrze. Był zaniepokojony, nigdy wcześniej nie czuł tak przerażającej rządzy krwi która zbliżała się do niego. Nagle z cienia wyłonił się jego ojciec, nie był w najlepszym nastroju. Jego twarz raczej wyrażał gniew.
-Dobrze że wyzdrowiałeś, inaczej ofiara twojej matki okazałaby się bezsensowna.
-Co o czym ty mówisz !?
Ojciec wskazał palcem na leżącą obok matkę, musiałem uzyć jutsu przekazania duszy żeby cię ratować nie miałem innego wyboru.\
-Zabiłeś ją!! Ty potworze !!
Gniew kipiał z Madary, ręce trzęsły mu się ze złości. Był roztrzęsiony. Pragnął zabić ojca i wtedy przebudził swego Mangekyou Sharingana tym samym zabijając swego ojca.
[…] Uchicha Madara dalej prowadził organizację Akatsuki, jako jej lider.
Jutsu-

Ninjutsu-
-Kawarimi no Jutsu
-Henge no Jutsu
-Nawanuke no Jutsu

Misje-
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
MS-0
Statystyki-
Szybkość-
Inteligencja-
Siła fizyczna-
Zwinność-
Psychika-


Może nie jest zgodnie z wzorem ale myślę że się podoba jak nie to zmienię. Proszę o zmianę nicku na Uchicha Madara. I proszę o pozytywne rozpatrzenie karty.

Ostatnio edytowany przez Matisso (2010-09-05 01:44:57)

Offline

 
Gadu Gadu Administratora: 25062229

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priyanka.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl www.rzeczpospolita.pun.pl www.rosyjski.pun.pl www.narutograanime.pun.pl